Europapier przedłuża umowę najmu magazynu i zostaje w parku P3 Błonie

2023-02-03
Europapier przedłuża umowę najmu magazynu i zostaje w parku P3 Błonie

Firma Europapier przedłużyła umowę najmu, na mocy której użytkuje magazyn oraz biuro znajdujące się na terenie parku logistycznego P3 Błonie. Jednym z czynników, które mogły mieć wpływ na podjęcie decyzji o kontynuowaniu współpracy z P3 Logistics Parks jest znakomita lokalizacja obiektu, który zapewnia dostęp do autostrady A2 i drogi krajowej nr 92 – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny przyjazny środowisku 

Europapier jest uznawany za jednego z liderów wśród dystrybutorów artykułów higienicznych, biurowych, opakowań i nie tylko. Swoją działalność prowadzi w trzynastu krajach europejskich, prężnie rozwijając się od wielu lat. Magazyn o powierzchni sięgającej 13 732 m2 i biuro o wielkości 450 m2 znajdujące się w P3 błonie pozwalają marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Park pełni rolę kompleksu złożonego z piętnastu budynków i został wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie very good, co czyni go atrakcyjnym w oczach najemców. Wśród nich znajdują się także: Triumph, DSV Solutions, IBM i wielu innych. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny P3. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU