Euro Terminal otwiera nową rampę w Świnoujściu

Nowa inwestycja na polskim rynku offshore. W Świnoujściu otwarto nową rampę RO-RO na terenie terminalu Euro Terminal.- informuje JARTOM Real Estate

Budowa i otwarcie nowej rampy

W ostatnim czasie możemy obserwować intensywny rozwój polskiej branży offshore. Euro Terminal, jak wiele innych polskich spółek, podąża za potrzebami rynku i sukcesywnie realizuje nowe inwestycje. Najnowsza z nich, czyli budowa rampy RO-RO na terenie terminalu, to kolejny krok do dalszego rozwoju firmy, wzrostu jej konkurencyjności. Inwestycje tego typu pozwalają również na umocnienie współpracy z największymi graczami na rynku turbin wiatrowych. Obecnie Euro Terminal wraz Vestas i Orlen tworzą silny hub dla morskich farm wiatrowych. Euro Terminal to liczące 53 ha nowoczesne centrum infrastruktury portowej, dysponujące dwoma basenami portowymi o powierzchni 53 ha, 3 chłodniami oraz krytą powierzchnią magazynową o powierzchni 27 tys. mkw. Ponadto terminal dostosowany jest do obsługi pociągów towarowych, gdyż posiada aż 8.736 m bocznicy kolejowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane