Etisoft przenosi się do gliwickiego centrum logistycznego Diamond Business Park

2021-07-16
Etisoft przenosi się do gliwickiego centrum logistycznego Diamond Business Park

Etisoft zdecydował się przenieść do centrum logistycznego Diamond Business Park zlokalizowanego w Gliwicach. Hala produkcyjno-magazynowa zostanie w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum wysyłkowe i główny magazyn

Firma Etisoft działa na polskim rynku od 25 lat dostarczając wysokiej jakości etykiety i elementy funkcyjne dla klientów korporacyjnych działających w wielu branżach. W parku logistycznym Diamond Business Park swój magazyn ma jedna ze spółek-córek firmy. Teraz Etisoft zdecydował się na uruchomienie w tym samym obiekcie nowoczesnego centrum magazynowo-kompletacyjno-wysyłkowego. Hala o powierzchni 4 tys. mkw powierzchni zostanie przystosowana do potrzeb firmy, tak by jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Magazyn będzie zautomatyzowany, a jego działanie będzie opierało się na systemie SALMA, czyli Systemie Automatycznej Logistyki i Awizacji. Do kompletowania zamówień oraz innych procesów logistycznych wykorzystywane będą urządzenia automatyzujące o różnych funkcjach, m.in. transportowej, magazynowej czy do pakowania. Dzięki przeprowadzce do DBP firma będzie w stanie zlokalizować w jednym miejscu kilka rozproszonych do tej pory magazynów surowców. To z pewnością pozytywnie wpłynie na procesy logistyczne oraz efektywność realizowania zamówień. W nowej hali w Gliwicach będą również produkowane etykiety wysokonakładowe.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU