Etisoft Packaging System przedłuża umowę najmu magazynu w Gliwicach

Firma Etisoft Packaging System przedłużyła umowę najmu, na mocy której użytkuje nowoczesną powierzchnię magazynową w Diamond Business Park Gliwice. Warto podkreślić, że marka prowadzi działalność w tym obiekcie już od niemal czternastu lat – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, które sprzyjają rozwojowi biznesu

Decyzja o kontynuowaniu współpracy nie dziwi, bowiem kompleks zapewnia przedsiębiorstwu wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy i dalszego rozwoju. Kluczowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Magazyny znajdują się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a tuż obok hal przebiega międzynarodowa droga ekspresowa E-40. Zaledwie 2 kilometry dzielą je od stacji kolejowej i śródlądowego Portu Gliwice. W rezultacie najemcy mogą liczyć na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpać korzyści z płynnego transportu. Etisoft Packaging System, producent opakowań kartonowych dedykowanych branży kosmetycznej, chemicznej i motoryzacyjnej, ceni również to, że zarządca Diamond Business Park Gliwice dba o zrównoważony rozwój w biznesie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane