Erkado wybuduje nowe magazyny z zapleczem technicznym

2021-10-06
Erkado wybuduje nowe magazyny z zapleczem technicznym

Firma Erkado konsekwentnie się rozwija, inwestując w położone na obszarze Radomia tereny pod inwestycje. Aktualnie ruszyła budowa magazynów z zapleczem technicznym, które powstaną na radomskich Wośnikach – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynów oraz zakładu produkcyjnego inwestycją na szeroką skalę

Z myślą o zrealizowaniu inwestycji, przedsiębiorstwo nabyło grunty o imponującej powierzchni, która sięga 10 hektarów. Posłużą one nie tylko budowie magazynów ale także powstaniu zakładu produkcyjnego specjalizującego się w wytwarzaniu drzwi zewnętrznych, wewnętrznych oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Dysponowanie nieruchomościami tego rodzaju umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie obrotów, co pozwoli odpowiedzieć na oczekiwania rynkowe. Dla firmy, która realizuje zamówienia krajowe, jak i zagraniczne, to bardzo istotne. Wartość całej inwestycji szacuje się na 100 milionów złotych. To duża szansa dla lokalnego rynku pracy, gdyż Erkado planuje zatrudnić około 300 osób. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, produkcja w fabryce powinna ruszyć już w przyszłym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU