Erkado inwestuje w zaplecze produkcyjne i magazynowe

Producent drzwi Erkado w ubiegłym roku zrealizował aż trzy duże inwestycje, czyli budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej, montaż nowoczesnej linii technologicznej w Gościeradowie oraz budowę nowego zakładu produkcyjnego w Radomiu. Przedsięwzięcia te pozwolą na zwiększenie mocy produkcyjnych, optymalizację procesów, a także skrócenie czasu produkcji - informuje JARTOM Real Estate

Duże inwestycje w zaplecze produkcyjne i magazynowe

Firma Erkado nieustannie się rozwija oraz umacnia swoją pozycję na zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku producentów drzwi. Jednocześnie firma pragnie rozwijać się i inwestować w sposób zrównoważony, z poszanowaniem środowiska naturalnego. W ostatnich latach firma wydała aż 130 mln zł na rozbudowę fabryk oraz powiększenie zaplecza magazynowego. W najbliższych 3 latach producent planuje zainwestować kolejne 65 mln zł. Ubiegły rok minął pod znakiem inwestycji. Erkado rozbudowało park maszynowy w Gościeradowie, w województwie lubelskim oraz zakupiło nowoczesne linie technologiczne do tego zakładu. Ponadto dobudowano nową halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 10 tys. mkw. Inną wartą wspomnienia inwestycją było otwarcie nowej fabryki w Radomiu oraz wyposażenie jej w nowoczesną linię do produkcji drzwi ramiakowych. Drugim etapem tej inwestycji jest budowa dodatkowej hali magazynowej o powierzchni 5 tys. mkw. Produkcja drzwi w Radomiu ruszyła w I kwartale 2022 roku, a zakład wykorzystuje obecnie blisko 80% swojej mocy produkcyjnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane