Erkado buduje kolejną halę produkcyjno-magazynową. Gdzie ona powstanie?

Producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Erkado inwestuje w rozwój infrastruktury produkcyjno-magazynowej i stawia nową halę. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa przestrzeń produkcyjna i magazynowa

Nowa inwestycja to kolejny krok w rozwoju firmy, która od kilku lat sukcesywnie zwiększa produkcję oraz wprowadza do oferty nowe modele drzwi, które odpowiadają aktualnym trendom na rynku wnętrzarskim. Hala, której budowie rozpoczęła się w marcu 2023 roku, powstanie w miejscowości Gościeradów-Folwark w woj. lubelskim, gdzie znajduje się główna siedziba i fabryka Erkado. Nowa hala będzie zajmować powierzchnie blisko 1 tys. mkw. i zostanie przystosowana pod cele produkcyjno-magazynowe. Poza Gościeradowem produkcja Erkado odbywa się również w Chwałowicach oraz Radomiu. Drzwi wytwarzane w tych 3 lokalizacjach sprzedawane są obecnie w aż 28 krajach na całym świecie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane