Erbud oficjalnie otwiera nową fabrykę nieopodal Torunia. Co będzie w niej produkowane?

Dobiegła końca budowa nowego zakładu produkcyjnego należącego do firmy Erbud. Powstał on w Ostaszewie, nieopodal Torunia i już 29 listopada odbędzie się jego oficjalne otwarcie – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny miejscem pracy dla kilkuset osób

Inwestycja otrzymała nazwę MOD21. Będą w niej powstawać drewniane moduły przeznaczone dla budownictwa, czyli dla branży, w której Erbud prowadzi swoją działalność i odnosi liczne sukcesy. Marka nie ukrywa, że będzie to asortyment przygotowywany z myślą o klientach z rynku zachodniego. Fabryka składa się z hali produkcyjnej o imponujących rozmiarach oraz nowoczesnego parku maszynowego. Jej łączna powierzchnia sięga niemal 22 000 m2. W ramach przygotowań do uruchomienia zakładu przeprowadzono już montaż oraz testy licznych sprzętów, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Szacuje się, że pełną moc wytwórczą osiągnie on w 2026 roku. Aktualnie firma prowadzi rekrutację i poszukuje pracowników zarówno na stanowiska techniczne, jak i administracyjne. Docelowo zatrudnienie w obiekcie znajdzie 300 osób, co jest niezwykle pozytywnym zjawiskiem z punktu widzenia lokalnej gospodarki.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane