Enika buduje halę produkcyjną, która umożliwi wprowadzenie na rynek innowacyjnych urządzeń

2021-07-14
Enika buduje halę produkcyjną, która umożliwi wprowadzenie na rynek innowacyjnych urządzeń

Firma Enika zadecydowała o rozbudowie posiadanej hali produkcyjnej o dodatkowy obiekt. Nieruchomość będzie zlokalizowana w miejscowości Złotniki i będzie dysponowała powierzchnią użytkową, która wynosi  673 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej sposobem na poszerzenie działalności

Rozbudowa zaplecza o kolejną halę produkcyjną zwiększy moce wytwórcze firmy, usprawni wiele procesów logistycznych i pozwoli na uruchomienie linii produkcyjnych, które umożliwią rozpoczęcie działalności o innowacyjnym charakterze. Będzie to wytwarzanie urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla taboru komunikacji miejskiej. Plany przewidują powstanie parterowego obiektu, którego wysokość nie przekroczy 4 metrów. To ważny krok na drodze rozwoju firmy, która już od ponad dwudziestu lat projektuje, serwisuje i dostarcza na rynek urządzenia energoelektroniczne użytkowane w przemyśle, autobusach elektrycznych, tramwajach i trolejbusach. Enika od dawna stawia na innowacje i jest otwarta na nowe wyzwania, nie dziwi więc kolejna inwestycja tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU