Energotechnika inwestuje w rozbudowę zakładu w Grajewie
Energotechnika przeznaczy 10 mln złotych na rozbudowę swojego zakładu położonego w Grajewie. Te działania mają na celu zwiększenie mocy produkcyjnych obiektu i usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.
Zakład zyska nową halę
W ramach przedsięwzięcia powstanie nowa hala o charakterze produkcyjno-magazynowym. Ta obecnie istniejąca zostanie natomiast zmodernizowana. Firma wymieni ciąg technologiczny i zautomatyzuje proces spawalniczy. Nie zabraknie także nowych urządzeń, które poprawią komfort i efektywność pracy. Wiadomo już, że w zakładzie zostaną zatrudnione trzy nowe osoby. Warto podkreślić, że realizacja tej inwestycji jest możliwa w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Przedsiębiorstwo może więc liczyć na zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT. Taka oszczędność środków pozwoli przeznaczyć je na działania związane z dalszym rozwojem firmy.
Informacje o JARTOM Real Estate
Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne.
JARTOM Real Estate
Kontakt:

Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu