Enchem Poland wybuduje fabrykę w Kobierzycach

2022-02-17
Enchem Poland wybuduje fabrykę w Kobierzycach

Firma Enchem Poland wybuduje w Kobierzycach fabrykę oraz specjalną instalację do wytwarzania litu. Realizację inwestycji znacząco ułatwi wsparcie otrzymane przez Agencję Rozwoju Przemysłu, która regularnie pomaga przedsiębiorstwom działającym na terenach należących do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO – PARK WISŁOSAN – informuje JARTOM Real Estate. 

Fabryka będzie specjalizowała się w roztworach do akumulatorów samochodowych

W wybudowanym zakładzie produkcyjnym będą powstawały roztwory elektrolityczne, które są wykorzystywane w akumulatorach samochodowych. Wytwarzanie tego komponentu zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli uniezależnić się od innych dostawców. Przełoży się to na utrzymanie ciągłości realizacji zamówień. Enchem Poland stanie się również jedynym producentem soli litu nie tylko w Polsce ale i w całej Europie, co otwiera przed marką wiele możliwości. Na realizację przedsięwzięcia koreański koncern przeznaczy 240 milionów złotych. Bez wątpienia stanie się ono ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU