Emmarol inwestuje w rozbudowę hali produkcyjno – magazynowej

Spółka Emmarol wkrótce rozbuduje swoją halę produkcyjno – magazynową położoną w powiecie słupskim, w miejscowości Głobino. Ten krok to część starannie przemyślanej strategii rozwoju, która pozwoli na optymalizację pracy, usprawnienie procesów logistycznych oraz czerpanie wielu innych korzyści – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala produkcyjna oznacza większe możliwości

W ramach przeprowadzonych prac zostanie zamontowana solidna stalowa konstrukcja obiektu, a nieruchomość zostanie oddana do użytku już po wykonaniu robót wykończeniowych. Zagospodarowaniu ulegnie też przyległy do niej teren. Dzięki rozbudowie hali firma będzie mogła wdrożyć nową technologię produkowania przystawek służących do zbioru kukurydzy o ulepszonych właściwościach. Warto podkreślić, że ten projekt jest realizowany dzięki wsparciu pozyskanemu z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. To duża szansa dla spółki Emmarol – jedynego producenta maszyn do zbioru kukurydzy na ziarno w Polsce. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się także obróbką mechaniczną, spawaniem i dostawą części. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane