Elpar wybuduje halę produkcyjną w Parczewie

2022-06-30
Elpar wybuduje halę produkcyjną w Parczewie


Firma Elpar intensywnie przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej, która powiększy możliwości wytwórcze fabryki działającej w Parczewie. To właśnie to miasto zostało wybrane jako teren realizacji inwestycji, która zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz wzrostem obrotów przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej istotna z punktu widzenia lokalnej gospodarki

Zgodnie z przyjętymi planami hala będzie posiadała powierzchnię sięgającą dwóch hektarów i powstanie jeszcze przed końcem przyszłego roku. Całej inwestycji z nadzieją przyglądają się okoliczni mieszkańcy, gdyż w obiekcie zatrudnienie może znaleźć około osiemdziesięciu osób. Nie da się ukryć, że będzie to istotny impuls dla lokalnej gospodarki i rynku pracy. Zakład w Parczewie na ten moment dysponuje personelem liczącym nieco ponad pięćset osób, a dalszy rozwój marki jest jednoznaczny z potrzebą powiększenia tego grona. Elpar jest producentem kabli i przewodów elektroenergetycznych oraz telekomunikacyjnych. Wyróżnia się wysoką jakością wyrobów oraz umiejętnym łączeniem nowoczesnych technologii i wieloletniego doświadczenia.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU