Elgum Automotive inwestuje ponad 7 milionów w budowę nowej hali

2021-05-21
Elgum Automotive inwestuje ponad 7 milionów w budowę nowej hali

Firma Elgum Automotive wygrała przetarg, na mocy którego zakupiła działkę zlokalizowaną w Zawierciu, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Grunty wyposażone w niezbędną infrastrukturę techniczną i drogową staną się miejscem, w którym zostanie wybudowana nowa hala oraz specjalistyczny park maszynowy – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala produkcyjna ułatwi rozwój przedsiębiorstwa

Inwestycja została podyktowana intensywnym rozwojem Elgum Automotive i chęcią powiększenia zaplecza magazynowego i wytwórczego, które ułatwi odpowiadanie na rynkowe potrzeby. Na budowę hali i rozbudowę parku maszynowego firma przeznaczy 7,5 miliona złotych. Ten krok usprawni wiele procesów logistycznych i umożliwi rozpoczęcie produkcji nowych wyrobów silikonowych, które poszerzą i uatrakcyjnią ofertę marki. Warto podkreślić, że nabycie gruntów wchodzących w obręb Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej było niezwykle opłacalną decyzją. Dzięki temu firma będzie mogła skorzystać ze wsparcia w postaci ulg podatkowych, które pozwolą na sporą oszczędność środków i będą sprzyjać dalszemu rozwojowi biznesu. Z kolei lokalna gospodarka zyska dodatkowy impuls, gdyż zostanie stworzonych około 30 nowych miejsc pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU