Elektro Med zakupi nowoczesny park maszynowy wraz z urządzeniami do kontroli jakości za 5,8 mln zł.

2021-12-10
Elektro Med zakupi nowoczesny park maszynowy wraz z urządzeniami do kontroli jakości za 5,8 mln zł.

Elektro Med inwestuje w nowy park maszynowy wraz z urządzeniami do kontroli jakości w Niepołomicach. Przedsięwzięcie pozwoli uruchomić własną produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych i szkła płaskiego. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój działalności impulsem do zakupu nowego parku maszynowego

Działający od 20 lat na polskim rynku Elektro Med nieustannie rozwija działalność, zwiększając konkurencyjność na rynku oraz dopasowując usługi do zmieniających się potrzeb klientów. W ostatnim czasie firma zainwestowała aż 5,8 mln zł. w zakup nowoczesnego parku maszynowego wraz z urządzeniami do kontroli jakości. Inwestycja pozwoli jeszcze bardziej rozwinąć działalność firmy oraz uruchomić własną produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych i szkła płaskiego. Dzięki temu przedsięwzięciu Elektro Med, specjalizujący się w kompleksowym wyposażeniu pracowni histopatologicznych, będzie w stanie lepiej zadbać o potrzeby klientów oraz szybciej odpowiadać na specyficzne potrzeby rynku medycznego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zmień magazyn i wykorzystaj potencjał Twojej firmy. Dobry, nowoczesny budynek magazynowy pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Posiadamy największą bazę magazynów w Polsce. Doradcy JARTOM Real Estate udostępnią Ci informacje o halach do wynajęcia lub na sprzedaż w całej Polsce.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU