Electropoli stawia na intensywny rozwój i buduje fabrykę w Nowej Soli

2021-09-12
Electropoli stawia na intensywny rozwój i buduje fabrykę w Nowej Soli

Firma Electropoli podjęła decyzję o budowie nowej fabryki, która tak, jak dotychczasowy zakład produkcyjny powstanie w Nowej Soli. Realizację całego przedsięwzięcia, włącznie z pełnieniem roli generalnego wykonawcy, przedsiębiorstwo powierzyło swojemu wieloletniemu partnerowi biznesowemu, firmie Commercecon – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa fabryka umożliwi zwiększenie mocy wytwórczych

Obiekt będzie składał się z hali o charakterze magazynowo – produkcyjnym, co umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych. Jego łączna powierzchnia wyniesie około 11 200 m2, co stanowi imponujący wynik. Magazyny przyczynią się do efektywnego składowania towarów, zaplecze socjalne zagwarantuje personelowi komfortowe warunki realizowania zawodowych obowiązków. Nie zabraknie też części technicznej i obszaru, w którym zostaną uruchomione linie produkcyjne. Warto podkreślić, że wykonawca wybuduje obiekt korzystając ze spersonalizowanych rozwiązań i nowoczesnych technologii tak, by w pełni odpowiadał on potrzebom klienta. Inwestycja posiada kompleksowy charakter, więc zagospodarowane zostaną też tereny wokół budynku. Plac postojowy, sieć dróg wewnętrznych i stosowna ilość zieleni – to tylko niektóre przykłady tego, co zyska Electropoli. W nowej fabryce zostanie utworzonych ponad 100 miejsc pracy. Będzie to więc impuls dla lokalnej gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU