Electrolux rozbudowuje zakład produkcyjny w Świdnicy i poszukuje specjalistów do pracy

2021-12-02
Electrolux rozbudowuje zakład produkcyjny w Świdnicy i poszukuje specjalistów do pracy

Większy popyt na produkty marki Electrolux zaowocował nowymi inwestycjami oraz zwiększeniem zatrudnienia przez firmę. Fabryka w Świdnicy zostanie rozbudowana o 10 tys. mkw. i zaopatrzona w nową, ósmą linię produkcyjną. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w Świdnicy

Zakład produkcyjny w Świdnicy działa już od 15 lat, produkując najwyższej jakości sprzęt AGD, który cieszy się dużą popularnością zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Obiekt znajduje się w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i zlokalizowany jest na działce o powierzchni 300 tys. mkw, z czego aż 38,5 tys. zajmują zabudowania fabryczne i magazynowe. W zakładzie produkowane są m.in. kuchenki wolnostojące oraz piekarniki do zabudowy. Fabryka jest doskonale zarządzana i osiąga bardzo dobre wyniki finansowe. Dzięki temu zarząd Grupy Electrolux podjął decyzję o jej rozbudowie. W rezultacie wybudowana zostanie hala o powierzchni 10 tys. mkw., która zostanie zaopatrzona w nową, ósmą linię produkcyjną. Ponadto planowany jest zakup nowej kabiny do nanoszenia emalii i pieca do wypalania, a także budowa dwóch akumulatorowni. Zakończenie prac budowlanych oraz oddanie inwestycji do użytku planowane jest na koniec 2022 roku. Produkcja na nowej linii rozpocznie się prawdopodobnie już w lutym 2023 r. W związku z nową inwestycją oraz planowanym zwiększeniem produkcji w Świdnicy Electrolux planuje zatrudnić nowych specjalistów i pracowników produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU