Electrolux przedłuża umowę najmu hal magazynowych w parku logistycznym MLP Pruszków I

2021-03-15
Electrolux przedłuża umowę najmu hal magazynowych w parku logistycznym MLP Pruszków I

Electrolux zdecydował się na kontynuowanie współpracy z parkiem logistycznym MLP Pruszków I. Spółka podpisała kolejną umowę najmu, na mocy której będzie mogła użytkować nowoczesną przestrzeń magazynową w pełni dostosowaną do swoich potrzeb – informuje JARTOM Real Estate. Electrolux otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię sięgającą 23 500 m2, z czego aż 23 100 m2 to hale magazynowe. Pozostały metraż wykorzystywany jest w charakterze zaplecza o charakterze socjalno – biurowym, co usprawnia wiele procesów logistycznych i ułatwia administrowanie zasobami przedsiębiorstwa. Warto podkreślić, że Electrolux jest najemcą już od 2013 roku i korzysta także z usług drugiego z parków logistycznych należących do MLP Group, którym jest MLP Wrocław. Łącznie spółka dysponuje więc przestrzenią magazynową, jaka wynosi około 44 000 m2. Biorąc pod uwagę nieustanny rozwój, ekspansję rynkową oraz wzrastającą liczbę składowanego towaru umożliwiającego sprawne realizowanie zamówień jest to jak najbardziej zrozumiała decyzja biznesowa. 

Informacje o JARTOM Real Estate:

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznym, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku.
Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana w nią jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU