Elbit Śliwińscy z nowym budynkiem socjalno – biurowym i halą

Firma Elbit Śliwińscy przygotowuje się do realizacji inwestycji o kompleksowym charakterze, w ramach której zostanie wybudowana nowa hala usługowa i obiekt o charakterze socjalno – biurowym. Razem będą one tworzyły nowoczesne Centrum Innowacji i Doskonalenia Technologii Galwanicznych – informuje JARTOM Real Estate.

Hala, biura, magazyn i nie tylko

Wiadomo już, że wspomniana hala będzie posiadała konstrukcję zimnogiętą i dwuspadowy dach, a jej powierzchnia wyniesie 450 m2. Zostanie przystosowana do montażu paneli fotowoltaicznych tak, by nie generowała zbyt wysokich kosztów eksploatacji i była przyjazna środowisku naturalnemu. Warto podkreślić, że gdy Centrum Innowacji i Doskonalenia Technologii Galwanicznych zostanie oddane do użytku, personel otrzyma do swojej dyspozycji także magazyny, szatnie oraz jadalnię. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Skąd decyzja o podjęciu się takiego przedsięwzięcia? Dzięki niemu marka będzie mogła wdrożyć do swojej oferty usługę wytwarzania antybakteryjnych powłok anodowych. Elbit Śliwińscy to specjaliści w dziedzinie galwanizacji, którzy zajmują się niklowaniem, cynowaniem, miedziowaniem i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane