Ekspansja Spedimexu w Strykowie

2020-03-20
Ekspansja Spedimexu w Strykowie

Spedimex podpisał umowę na wynajem powierzchni magazynowej o wielkości 22 300 mkw w parku logistycznym Logicor Stryków - informuje Jartom Real Estate.  Polski operator logistyczny, oferujący usługi z zakresu logistyki kontraktowej i zarządzania łańcuchem dostaw, przeznaczy nowy magazyn na obsługę logistyczną oraz dystrybucję dla jednej z czołowych europejskich sieci drogeryjnych. Jest to kontynuacja dotychczasowej współpracy z firmą Logicor, operator wynajmuje także 17 000 mkw w tym samym parku, który to kontrakt postanowił także przedłużyć.
Jak powiedział Marcin Bąk, prezes Spedimex "Bardzo sobie cenimy wieloletnią współpracę z firmą Logicor, która wspiera Spedimex w dynamicznym rozwoju na polskim rynku. Dlatego też podjęliśmy decyzję o powiększeniu wynajmowanej przez nas powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Stryków, który zapewnia nam doskonałą lokalizację blisko skrzyżowania głównych autostrad w Polsce".
Logicor Stryków to park magazynowy o łącznej powierzchni ponad 107 000 mkw, zlokalizowany obok węzła "Stryków" łączącego autostradę A2  i DK14. Oddalony jest zaledwie o 5 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2, oraz o 15 km od centrum Łodzi.


, 2020-3-12


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU