Ekoenergetyka – Polska wybuduje budynek linii technologicznej w Zielonej Górze

2021-12-02
Ekoenergetyka – Polska wybuduje budynek linii technologicznej w Zielonej Górze

Ekoenergetyka – Polska przygotowuje się do realizacji kompleksowego przedsięwzięcia, które obejmie budowę budynku linii technologicznej. Ten krok ma na celu poszerzenie zaplecza produkcyjnego spółki, usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz ułatwienie dalszego, dynamicznego rozwoju – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa linii technologicznej sposobem na zwiększenie konkurencyjności marki

Budowa nowej hali umożliwi uruchomienie produkcji ładowarek, co pozwoli uatrakcyjnić i poszerzyć ofertę marki. Warto podkreślić, że już teraz Ekoenergetyka – Polska uchodzi za jednego z liderów wśród dostawców infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Europie. Budynek powstanie w Zielonej Górze, czyli tam, gdzie mieści się siedziba firmy. Ułatwi to więc zarządzanie obiektem. Zgodnie z przyjętymi planami, przedstawiciele przedsiębiorstwa pragną wyłonić wykonawcę prac budowlanych jeszcze w tym roku tak, by jak najszybciej przystąpić do realizacji projektu. Czas pokaże, czym zaowocuje ta inwestycja. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU