Eko-Okna kończy budowę ogromnej fabryki w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie aż 500 nowych miejsc pracy!

Polska firma Eko-Okna S.A. kontynuuje dynamiczny rozwój i inwestuje w nowy obiekt produkcyjny. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka w woj. opolskim

Firma Eko-Okna S.A., będąca liderem na rynku stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce, buduje trzecią fabrykę. Zakład powstaje w woj. opolskim, w Kędzierzynie-Koźlu. Po dwóch latach od zakupu terenu inwestycyjnego budowa nowego zakładu produkcyjnego jest bliska ukończenia. Wiemy, że koszt inwestycji wyniesie około 400 milionów złotych. Co więcej, dzięki budowie obiektu powstanie aż 500 nowych miejsc pracy. To doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy oraz gospodarki regionu. Nowy zakład będzie wyposażony w nowoczesne maszyny i sprzęt potrzebny do produkcji stolarki drewnianej, z której słynie Eko-Okna. Docelowo w przyszłości w zakładzie w Kędzierzynie-Koźlu może pracować ponad 3 tys. osób na różnych stanowiskach. Warto zaznaczyć, że firma już teraz jest dużym pracodawcą, gdyż zatrudnia blisko 13 tys. pracowników. Obecnie trwa również rekrutacja do zakładu produkcyjnego w Wodzisławiu Śląskim, gdzie znajdzie pracę kolejne 3 tys. osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane