Eko-Color wybuduje fabrykę wartą 70 mln złotych. Gdzie ona powstanie?

Polska firma Eko-Color stawia na dynamiczny rozwój i przygotowuje się do budowy drugiej fabryki. Powstanie ona w Udorpiu, na terenie strefy przemysłowej, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z prowadzenia działalności w środowisku przyjaznym biznesowi – informuje JARTOM Real Estate.

W zakładzie zostaną utworzone nowe miejsca pracy

Powierzchnia zakładu wyniesie około 10 000 m2 i zostanie podzielona na część produkcyjną oraz magazyn. Plany przewidują wdrożenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji, co pozwoli cieszyć się efektywnym funkcjonowaniem placówki. Choć prace budowlane rozpoczną się dopiero na przełomie maja i czerwca, a następnie potrwają około roku, wiadomo już, że fabryka stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki. Zatrudnienie znajdzie w niej niemal 50 osób. Należy podkreślić, że Eko-Color nie zrezygnuje z obecnie funkcjonującego zakładu zlokalizowanego w Bytowie. Produkcja będzie odbywała się w dwóch obiektach, dzięki czemu firma będzie mogła zwiększyć swoje moce wytwórcze.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane