Eko – Okna wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową

2021-04-16
Eko – Okna wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową

Eko – Okna inwestuje w rozbudowę swojej fabryki aby zwiększyć w ten sposób możliwości wytwórcze i otworzyć się na kolejne wyzwanie, którym jest konstrukcja okien drewnianych. W ramach przedsięwzięcia powstanie nowa hala o charakterze produkcyjno – magazynowym, która będzie posiadała powierzchnię sięgającą aż 44 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjno – magazynowa pomoże w poszerzeniu oferty spółki

Obiekt zostanie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowych nieruchomości wchodzących w posiadanie spółki. Uruchomiona zostanie w nim linia produkcyjna, która powstanie w oparciu o zastosowanie nowoczesnych technologii. Przyczyni się to do usprawnienia procesów logistycznych i zwiększenia efektywności wykonywanych prac. Ich głównym celem jest wzrost udziału stolarki drewnianej w asortymencie Eko – Okien, który do tej pory wynosił jedynie 0,3 %. Nowa hala z pewnością pomoże temu największemu producentowi okien w kraju w osiągnięciu tego ambitnego celu. Szacuje się, że prace dobiegną końca jeszcze w tym roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU