Ege Kimya z nową fabryką komponentów do samochodów elektrycznych

Firma Ege Kimya wybuduje fabrykę zajmującą się wytwarzaniem składników baterii przeznaczonych do samochodów elektrycznych. Kompleks powstanie w Stargardzie, na gruntach o powierzchni 11 ha znajdujących się na terenie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna fabryka zostanie oddana do użytku w 2024 roku

Wartość inwestycji, którą jest budowa pierwszego etapu fabryki, wyceniono na około 140 mln złotych. Aby była ona funkcjonalna i w pełni dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa, nawiązano współpracę z pracownią architektoniczną Internal. Jeżeli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, kompleks zostanie oddany do użytku już w połowie 2024 roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane