Ecco Logic inwestuje w budynek usługowo – handlowy w Częstochowie

2022-06-17
Ecco Logic inwestuje w budynek usługowo – handlowy w Częstochowie

Ecco Logic wybuduje nowy budynek o charakterze usługowo – handlowym. Powstanie on w Częstochowie, tam, gdzie obecnie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką – informuje JARTOM Real Estate. 

Budynek powiększy zaplecze logistyczne firmy

Obiekt będzie posiadał kompleksowy charakter. Na część usługowo – handlową przeznaczona zostanie powierzchnia sięgająca 180 m2, natomiast na 65 m2 znajdzie się zaplecze socjalno – biurowe. Będzie dysponował rampą i w momencie ukończenia prac prowadzonych przez wykonawcę stanie się gotowy do użytku. Warto podkreślić, że firma zainwestowała również w całą niezbędną infrastrukturę i zagospodarowanie terenów przyległych. Co za tym idzie, wykonana zostanie także droga dojazdowa do hali. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie przygotowywania i konfekcjonowania ekologicznych smarów technicznych. Jego realizacja jest możliwa między innymi dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU