EUROPIEK inwestuje w kolejny zakład piekarniczy w Lublinie

EUROPIEK SP. z o.o. inwestuje w rozbudowę zaplecza produkcyjnego. Kolejna piekarnia firmy powstanie w Lublinie i będzie zajmowała powierzchnię 2,5 tys. mkw. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz ułatwi dystrybucję wyrobów gotowych do własnych sklepów firmowych zlokalizowanych w Lublinie i innych miastach województwa lubelskiego. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład piekarniczy w Lublinie

Piekarnia EUROPIEK SP. z o.o. działa na polskim rynku już od 1994 roku. Początkowo była to mała, rodzinna piekarnia, jednak z czasem firma rozwinęła swoją działalność i obecnie posiada kilkanaście sklepów firmowych zlokalizowanych w kilku miastach woj lubelskiego m.in. w Lublinie, Kraśniku, czy Biłgoraju. Główna siedziba oraz zakład firmy znajduje się w specjalnej Strefie Ekonomicznej Mielec w Lublinie. To właśnie tam powstają wypieki, które są codziennie rozwożone do sklepów firmowych EUROPIEK. Nowy zakład piekarniczy zostanie wybudowany w Lublinie i będzie zajmował powierzchnię 2,5 tys. mkw. Jego budowa umożliwi zwiększenie skali produkcji, a także usprawni dystrybucję wyrobów gotowych do sklepów znajdujących się na terenie województwa lubelskiego.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane