ESPIR TECH inwestuje w budowę hali magazynowo – produkcyjnej dysponującej zapleczem socjalnym

2022-03-28
ESPIR TECH inwestuje w budowę hali magazynowo – produkcyjnej dysponującej zapleczem socjalnym

Nieopodal Sokółki zostanie wybudowana nowa hala o charakterze magazynowo – produkcyjnym, której właścicielem stanie się firma ESPIR TECH. Obiekt powstanie na terenie należącym do przedsiębiorstwa i będzie stanowił dopełnienie znajdujących się tam nieruchomości, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

W wybudowanej hali wytwarzany będzie innowacyjny produkt

Inwestycja posiada kompleksowy charakter i obejmuje nie tylko parterową halę ale także zaplecze biurowo – socjalne składające się z dwóch kondygnacji. Ułatwi to administrowanie placówką, której powierzchnia użytkowa wyniesie niecałe 1100 m2. Głównym celem jest uruchomienie linii produkcyjnych w pełni dostosowanych do wytwarzania nowego, innowacyjnego produktu w którym przedstawiciele firmy upatrują szans na jej zauważalny rozwój. Zgodnie z planami, w wybudowanej hali wytwarzane będą urządzenia belujące i rozdrabniające do folii, kartonu i metalu. To ważny krok na drodze do rozwoju marki, która już od dziesięciu lat jest obecna na rynku i specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi służących do zmniejszania objętości odpadów.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU