ERKO wybuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe. Gdzie ono powstanie?

Firma ERKO przygotowuje się do budowy Centrum Badawczo – Rozwojowego, które powstanie w powiecie olsztyńskim. W tym celu zlecono już przeprowadzenie kompleksowych prac o charakterze badawczo – rozwojowym, które pozwolą na zdobycie informacji niezbędnych do dalszego realizowania inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja przyspieszy rozwój firmy

Oddanie obiektu do użytku pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyspieszy rozwój przedsiębiorstwa. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że Centrum Badawczo – Rozwojowe ułatwi wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych produktów, a tym samym zaowocuje wzrostem atrakcyjności marki. ERKO to rodzinna firma obecna na rynku już od ponad czterdziestu lat. Profesjonalizm i wysoka jakość sprawiły, że jest dziś uznawana za jednego z wiodących producentów złączek kablowych, narzędzi do prac elektrycznych i nie tylko.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane