EPIKA Kotynia – Kotynia – Stróżny zyska nową halę magazynową

Firma EPIKA Kotynia – Kotynia – Stróżny wejdzie w posiadanie nowej hali magazynowej. Na jej lokalizację wybrano miejscowość Danków, w której znajduje się również siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i bezproblemowe administrowanie obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa zwiększy konkurencyjność firmy

Wspomniana hala będzie posiadała stalową konstrukcję i przykrycie namiotowe. Zapewni swojemu właścicielowi przestrzeń niezbędną do składowania towarów w odpowiednich warunkach. Warto podkreślić, że inwestycja w jej zakup została starannie przemyślana. Głównym celem przedsiębiorstwa jest wzrost konkurencyjności, który pomoże utrzymać pozycję marki i dostosować się do zmian, jakie zaszły na rynku w związku z pandemią koronawirusa. EPIKA Kotynia – Kotynia – Stróżny to producent kamienia elewacyjnego i dekoracyjnego, który słynie z wysokiej jakości i dbałości o design oferowanych produktów. W swojej ofercie posiada rozwiązania dla domu, tarasu i ogrodu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane