EMS Elektronix przenosi się do nowej siedziby i planuje wybudowanie własnego centrum operacyjnego

2021-04-14
EMS Elektronix przenosi się do nowej siedziby i planuje wybudowanie własnego centrum operacyjnego

Spółka EMS Elektronix, która w ubiegłym roku przeniosła się do nowej siedziby, nie przestaje dynamicznie się rozwijać i już planuje kolejne inwestycje. Jedną z nich jest wybudowanie własnego obiektu, który będzie pełnił rolę nowoczesnego centrum operacyjnego – informuje JARTOM Real Estate.

Plany budowy nowoczesnej siedziby dostosowanej do potrzeb firmy

Wynajem powierzchni, który był naturalną reakcją na rozszerzenie działalności firmy, nie jest ostatnim słowem, jaki powiedziała spółka EMS Elektronix. Zarząd nie ukrywa, że intensywnie pracuje nad budową nieruchomości, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa i umożliwi prowadzenie działań na jeszcze większą skalę. Warto podkreślić, że to nie jedyne przedsięwzięcie, które realizuje EMS Elektronix. Rozbudowano park maszynowy, dokonano także zakupu wyposażenia w postaci sprzętu do produkcji. Znalazło to odzwierciedlenie w usprawnieniu procesów logistycznych i w zwiększeniu efektywności w zakresie realizacji zamówień. Dzięki temu linie produkcyjne pracują na tyle wydajnie, by móc sprostać oczekiwaniom odbiorców.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU