EKO-PAK wybuduje nową halę produkcyjną. Firma zyska dzięki temu na innowacyjności

EKO-PAK przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w miejscowości Niegosław w gminie Drezdenko. Decyzja o realizacji tej inwestycji została starannie przemyślana i pozwoli marce na powiększenie asortymentu o innowacyjny, ekologiczny karton e-commerce – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala zwiększy moce wytwórcze firmy 

Obiekt będzie posiadał solidną, stalową konstrukcję i będzie samodzielnym budynkiem o klasie D odporności pożarowej. Zostanie zabezpieczony przed korozją poprzez ocynkowanie, a przedsiębiorstwo postanowiło również zadbać o jego przyjazny środowisku charakter. Zaplanowano wykonanie instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli generować spore oszczędności jeśli chodzi o opłaty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Bez wątpienia hala produkcyjna zwiększy moce wytwórcze firmy i podniesie jej konkurencyjność. EKO – PAK to producent opakowań z tektury falistej, który jest obecny na rynku już od 1998 r. Od tego czasu systematycznie się rozwija, prowadząc działalność o międzynarodowym zasięgu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane