EGA inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem biurowym

2021-10-12
EGA inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem biurowym

Firma EGA zleciła CoBouw budowę hali produkcyjno – magazynowej posiadającej dodatkowe zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym znajdujące się w osobnym budynku. Warto podkreślić, że inwestycja zostanie zrealizowana w formule zaprojektuj i wybuduj, co pozwoli na znaczącą optymalizację kosztów i stuprocentowe dostosowanie do potrzeb i specyfiki działalności swojego właściciela – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna hala imponująca swoją funkcjonalnością i walorami estetycznymi

Hala zapewni przestrzeń niezbędną do magazynowania oraz tę, na której będą mogły zostać uruchomione linie produkcyjne. Bliskość części biurowej ułatwi administrowanie placówką i usprawni wiele procesów logistycznych. Całość będzie posiadała łączną powierzchnię sięgającą 2 200 m2. Obiekt powstanie w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, tuż obok drogi S8, która łączy Dolny Śląsk z województwem podlaskim. Lokalizacja jest więc kolejnym z licznych atutów nieruchomości. Wykonawca postarał się, by hala wyraźnie nawiązywała do swojego właściciela, czyli Grupy EGA, która tworzy sieć hurtowni kamieni różnego rodzaju. W efekcie elewacja frontowa budynku została zaprojektowana z jednego z kamieni naturalnych znajdujących się w ofercie marki.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU