ECE wybuduje międzynarodowe centrum logistyczne nieopodal Wrocławia

Niemiecka firma ECE wybuduje w Kątach Wrocławskich swoje pierwsze międzynarodowe centrum logistyczne o powierzchni sięgającej 80 000 m2. Inwestor nabył już teren o wielkości 15 hektarów, który posiada znakomitą lokalizację i znajduje się tuż przy autostradzie A4 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe centrum logistyczne przyspieszy rozwój firmy

Zgodnie z przyjętymi planami, prace mają dobiec końca jesienią bieżącego roku. Celem tego przedsięwzięcia jest umocnienie rynkowej pozycji marki oraz poszerzenie działalności w branży nieruchomości logistycznych. W Polsce ECE zajmuje się zarządzaniem centrami handlowymi położonymi w największych miastach. Zyskanie do dyspozycji nowego obiektu pozwoli na optymalizację pracy i nie tylko. Warto podkreślić, że będzie on przyjazny środowisku naturalnemu. Zostanie wyposażony w stacje ładowania pojazdów elektrycznych, w parking dla rowerów oraz tereny zielone przyjazne owadom. Przedstawicielom firmy zależy na tym, by wspomniane centrum logistyczne uzyskało certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Wiele wskazuje na to, że jest to prawdopodobne!  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane