ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich

W Kątach Wrocławskich powstanie nowoczesne centrum magazynowe o imponującej powierzchni sięgającej 80 000 m2. Jego budowa powinna dobiec końca już jesienią, a odpowiedzialna jest za nią firma ECE – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny o międzynarodowym charakterze

Nieruchomość została zaprojektowana tak, by miała odpowiednio wysoki standard i była w pełni dopasowana do oczekiwań rynku, a jednocześnie przyjazna środowisku naturalnemu. Na jej terenie znajdą się stacje do ładowania samochodów elektrycznych i parking dla rowerów. Deweloper dołoży starań ku temu, by uzyskała certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Niekwestionowanym atutem jest lokalizacja centrum magazynowego, tuż przy węźle Kąty Wrocławskie. Autostrada A4 łącząca okolicę z Niemcami i Czechami pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. To wszystko sprawia, że inwestycja stanie się atrakcyjna w oczach potencjalnych najemców. Warto podkreślić, że to nie pierwsze przedsięwzięcie realizowane przez ECE – dewelopera obecnego na polskim rynku już od 1997 r. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane