Dzięki wsparciu Suwalskiej Strefy Ekonomicznej w Brańsku zostanie wybudowana nowa hala produkcyjna

2021-04-22
Dzięki wsparciu Suwalskiej Strefy Ekonomicznej w Brańsku zostanie wybudowana nowa hala produkcyjna

Suwalska Strefa Ekonomiczna podjęła kolejną decyzję o udzieleniu finansowego wsparcia przedsiębiorcom i uznała, że środki otrzyma Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Piotr Radziszewski. Dzięki temu w Brańsku zostanie zrealizowana inwestycja polegająca na budowie nowej, zaawansowanej technologicznie hali produkcyjno – maszynowej – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjno – maszynowa ułatwi wytwarzanie mebli

W obiekcie zostaną uruchomione zautomatyzowane linie produkcyjne, które będą bazować na nowoczesnych rozwiązaniach. Pozwolą one na usprawnienie procesów logistycznych, zwiększenie wydajności zakładu oraz płynną realizację zamówień. W fabryce powstawać będą płyty meblowe, meble, listwy drewniane i wiele innych elementów konstruowanych z tego surowca. W związku z otrzymaną pomocą firma poniesie koszty kwalifikowane, które wyniosą około 16 milionów złotych oraz stworzy jedno nowe stanowisko pracy. Budowa wspomnianej hali to istotny krok na drodze do rozwoju tego renomowanego producenta wyrobów meblarskich.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU