Dzięki wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji pięć firm zainwestuje w Małopolsce aż 93 mln zł

5 małopolskich firm otrzyma wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki przyznanym ulgom podatkowym przedsiębiorstwa te będą w stanie przyspieszyć rozwój działalności i osiągnąć sukces na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w Małopolsce

Pięć firm zainwestuje w woj. małopolskim aż 93 mln zł w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Decyzja o udzieleniu wsparcia została przyznana firmom Holments Healthcare Sp. z o.o., NPA Skawina Sp. z o.o., Voppi Krzysztof Dyba, MARJU Sp. z o.o., BiBP Sp. z o.o. Są to firmy o różnej wielkości, które mają duży potencjał i pragną rozwijać swoją działalność w Małopolsce. Holments Healthcare to młoda firma zajmująca się produkcją suplementów diety, m.in. dla sportowców czy dzieci. Dzięki przyznanemu wsparciu firma wybuduje nowoczesny zakład produkcyjny w Szczurowej. Przedsięwzięcie obejmować będzie zakup działki, budowę hal i zakup maszyn produkcyjnych. Koszt inwestycji szacuje się na 11 mln zł. Kolejna z firm, która uzyskała wsparcie, to Marju, czyli producent opakowań foliowych oraz regranulatów tworzyw sztucznych. Firma planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego za około 7 mln zł. w miejscowości Olesno, w powiecie dąbrowskim. Z kolei NPA Skawina planuje zwiększyć zdolności produkcyjne istniejącego zakładu zlokalizowanego w Skawinie, poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. Dla firmy BiBP Sp. z o.o. z Zatoru to kolejne wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki tegorocznej uldze firma zakupi nowe maszyny i doposaży zakład produkcyjny działający w Wadowicach. Ostatnia z firm, która otrzymała wsparcie, czyli Voppi Krzysztof Dyba to producent akcesoriów wystroju okien, m.in. karniszy, czy zasłon. Dzięki współpracy z PSI producent zakupi nieruchomość gruntową, na której wybuduje nową halę produkcyjną za blisko 4,3 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane