Dystrybutor i importer wina otwiera nowy magazyn w okolicach Bielska-Białej

Pochodząca z Bielska-Białej firma TiM zajmująca się dystrybucją wina rozbudowuje zaplecze magazynowe i inwestuje w nową halę o powierzchni 6 tys. mkw. Obiekt ten pomieści aż 4,2 mln butelek. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn w okolicach Bielska-Białej

Dystrybutor i importer wina inwestuje w rozbudowę zaplecza magazynowego. Nowa hala firmy wybudowana została w okolicach Bielska-Białej, około 12 km od centrum miasta. To aż 6 tys. mkw. powierzchni, która umożliwi firmie magazynowanie aż 4,2 mln butelek. Nowy magazyn posiada miejsce na ponad 7 000 palet oraz dysponuje 10 dokami załadunkowymi. Firma TiM założona została w 1990 roku w Bielsku-Białej i od tego czasu importuje oraz dystrybuuje szeroką ofertę wysokiej jakości win. Obecnie w portfolio firmy znajduje się około 600 win z 27 krajów, a roczna sprzedaż oscyluje w granicach 15 mln butelek. Powiększenie zaplecza magazynowego było niezbędne dla dalszego rozwoju firmy, szczególnie zważywszy na rosnący popyt na produkty firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane