Dynamiczny rozwój marki magazynowej GoodPoint

2021-09-09
Dynamiczny rozwój marki magazynowej GoodPoint

Marka magazynowa GoodPoint, będąca własnością Spółki inwestycyjno-deweloperskej Real Management S.A., intensywnie się rozwija i planuje realizację nowych projektów magazynowych oraz technologicznych. Nowe obiekty, które zostaną włączone do portfolio marki na przestrzeni najbliższych 4 lat, liczyć będą aż 350 tys. mkw. powierzchni. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój portfolio nieruchomości magazynowych oraz technologicznych

Real Management S.A. to spółka, która oferuje nowoczesne nieruchomości przemysłowe i technologiczne, m.in. takie obiekty jak parki magazynowe GoodPoint Puławska I, II, III i IV, GoodPoint Łyszkowice, czy GoodPoint Łubna. Obecnie spółka intensywnie rozwija swoją markę magazynową GoodPoint i koncentruje się na rozszerzeniu portfolio o nowe obiekty. Celem jest budowa , w ciągu najbliższych 4 lat, projektów magazynowych oraz technologicznych o łącznej powierzchni 350 tys. mkw powierzchni. Całość inwestycji szacuje się na kwotę 220 mln euro. Inwestycje realizowane pod marką GoodPoint cechuje wysoka jakość oraz atrakcyjna lokalizacja. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU