Duży magazyn dla Totalizatora Sportowego od 7R

Totalizator Sportowy, posiadacz marki LOTTO, zdecydował się na wynajęcie magazynu od polskiej spółki deweloperskiej 7R. - informuje JARTOM Real Estate

Usprawnienie logistyki i lepsza jakość obsługi

Totalizator Sportowy wynajął ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w jednym z parków dewelopera 7R. Tak duży magazyn pozwoli na usprawnienie procesów logistycznych i zapewni lepszą jakość obsługi dla klientów marki LOTTO. Spółka deweloperska 7R specjalizuje się w budowie i wynajmie powierzchni magazynowych. Ma w swojej ofercie wiele nowoczesnych parków magazynowych w Polsce i Europie. Z kolei Totalizator Sportowy jest jednym z największych operatorów rynku gier i zakładów w Polsce. Oprócz marki LOTTO posiada również takie marki jak: Ekstra Pensja, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto i Eurojackpot. Sieć sprzedaży Totalizatora Sportowego obejmuje ponad 23,5 tysiąca punktów, w tym kolektury, punkty LOTTO i internetowy serwis eLOTTO.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane