Duża szansa dla lokalnego rynku pracy? Metbram wybuduje nową halę w Milówce

2022-06-13
Duża szansa dla lokalnego rynku pracy? Metbram wybuduje nową halę w Milówce

Firma Metbram przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej dysponującej zapleczem biurowym. Kompleksowy charakter obiektu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie placówką – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej pozwoli stworzyć kolejne miejsca pracy

Nieruchomość powstanie w miejscowości Milówka – tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Warto podkreślić, że budowa hali jest ważnym krokiem na drodze realizacji przedsięwzięcia polegającego na wdrożeniu innowacji produktowej i procesowej. Marka zamierza to zrobić aby jej konkurencyjność wzrosła, co pozwoli na pozyskanie nowych klientów i generowanie większych obrotów. Będzie to również istotny impuls dla lokalnego rynku pracy, gdyż w obiekcie znajdzie zatrudnienie spora grupa osób. Metbram to producent balustrad, bram, ogrodzeń i innych szeroko pojętych konstrukcji stalowych, który na rynku obecny jest już od dwudziestu lat. Słynie z wysokiej jakości, profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do konsumentów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU