Duża inwestycja we Wrześni. Wybudowana zostanie tam siedziba firmy VidaXL

2021-05-10
Duża inwestycja we Wrześni. Wybudowana zostanie tam siedziba firmy VidaXL

Trwają intensywne prace budowlane, których celem jest powstanie siedziby firmy VidaXL zlokalizowanej na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej we Wrześni. Zgodnie z przyjętymi planami, nowoczesne centrum dystrybucyjne będzie posiadało imponującą powierzchnię sięgającą 123 000 m2, a jego otwarcie przewidywane jest na ostatni kwartał bieżącego roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowoczesnego centrum dystrybucyjnego przyniesie wiele korzyści

Inwestycja w budowę tego nowoczesnego obiektu znacząco usprawni wiele procesów logistycznych i pozwoli firmie realizować zamówienia szybciej, efektywniej oraz na znacznie większą skalę. Nieruchomość okaże się szczególnie cenna z punktu widzenia transakcji zawieranych z klientami i kontrahentami pochodzącymi z Europy Centralnej oraz Wschodniej. Skorzysta na niej także lokalna gospodarka, gdyż zostanie utworzonych aż 700 nowych miejsc pracy. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele Wrześni, z burmistrzem na czele, aktywnie wspierają całą inwestycję, ceniąc sobie tę współpracę. Zważywszy na dynamiczny rozwój VidaXL i całej branży e-commerce, bardzo możliwe, że to nie ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU