Duża inwestycja w Mielnie – baza lotnictwa zostanie przebudowana i stanie się hotelem

2021-03-04
Duża inwestycja w Mielnie – baza lotnictwa zostanie przebudowana i stanie się hotelem

Spółka Arche zainwestuje w Mielnie, gdzie wybuduje niezwykły hotel. Powstanie on w wyniku rewitalizacji hal wchodzących w skład zabytkowej bazy lotnictwa wodnego – informuje JARTOM Real Estate.

Ciekawe wykorzystanie hal

Zakup zakładu produkcyjnego to ok. 6,5 ha, natomiast głównym obszarem prac stanie się hangar o powierzchni 4 500 m2. To w tym obiekcie powstaną luksusowe pokoje hotelowe, a reszta przestrzeni nieruchomości zostanie zagospodarowana na cele widowiskowe, kulturalne oraz sportowe aby zapewnić gościom pełen pakiet różnorodnych rozrywek dostępnych na wyciągnięcie ręki. Przebudowa zaowocuje wydzieleniem około 70 pokoi hotelowych, kilku sal konferencyjnych i restauracji oraz czterech apartamentów posiadających widok na morze. W dalszych planach realizacji inwestycji znajduje się także budowa kolejnych budynków noclegowych zlokalizowanych nieopodal, w których znajdzie się około 500 pokoi w systemie condo. Podjęte działania zaowocują zwiększeniem atrakcyjności gospodarczej i turystycznej Mielna, które stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast na polskim wybrzeżu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU