Duża inwestycja w Kutnie. Amerykańska firma wybuduje tam swoją fabrykę

2022-05-27
Duża inwestycja w Kutnie. Amerykańska firma wybuduje tam swoją fabrykę

Amerykańska firma Newly Weds Foods Poland wybuduje w Kutnie fabrykę, która dołączy do ponad dwudziestu innych obiektów należących do marki. Poczyniono już przygotowania do realizacji tej inwestycji polegające na nabyciu gruntów o powierzchni 8 hektarów, które znajdują się na terenie należącym do Kutnowskiej Strefy Przemysłowej – informuje JARTOM Real Estate.

Przygotowania do budowy zakładu coraz bardziej zaawansowane 

Zgodnie z przyjętymi planami, zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku w lipcu przyszłego roku. Skorzysta na tym nie tylko jego właściciel ale i okoliczni mieszkańcy poszukujący zatrudnienia, gdyż początkowo w placówce zostanie utworzonych 70 miejsc pracy. Powierzchnia obiektu wyniesie 13 500 m2, a jego lokalizacja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Władze miasta nie kryją zadowolenia z tego, że firma zdecydowała się rozwijać właśnie w tym regionie. Newly Weds Foods Poland jest renomowanym producentem przypraw, panierek i sosów, które są dostarczane restauracjom oraz sporym sieciom handlowym.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU