Duża inwestycja spółki z polskim kapitałem. JDR Cable Systems planuje budowę fabryki kabli podmorskich w Anglii

2021-10-13
Duża inwestycja spółki z polskim kapitałem. JDR Cable Systems planuje budowę fabryki kabli podmorskich w Anglii

JDR Cable Systems przygotowuje się do budowy imponującej fabryki zlokalizowanej w północno – wschodniej Anglii, a dokładniej, w Cambois. Firma należy do polskiej grupy TFK i słynie z wytwarzania kabli podmorskich i przewodów wielomediowych, które miałyby powstawać także w nowym obiekcie – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny powstanie nad brzegiem morza 

Aktualnie firma pracuje nad zawarciem ostatecznych porozumień, które są warunkiem koniecznym do budowy fabryki. Zgodnie z przyjętymi planami, przystąpienie do realizacji inwestycji powinno mieć miejsce w 2022 roku, a uruchomienie zakładu dwa lata później. Obiekt powstałby nad brzegiem morza i dysponowałby przystanią dostosowaną do statków transportowych i nie tylko. Byłaby to najnowocześniejsza nieruchomość tego rodzaju, jaką dysponuje JDR. Koszty początkowe szacuje się na 130 mln GBP, a dużym zastrzykiem finansowym będą środki pozyskane z dotacji. Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i na rozszerzenie oferty produktów przeznaczonych dla branży energii odnawialnej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU