Duża inwestycja nieopodal Wrocławia. Persan wybuduje tam swoją fabrykę

Trwają prace mające na celu budowę fabryki położonej na Dolnym Śląsku, a konkretniej, we Wróblowicach, która będzie należeć do firmy Persan. Warta ponad 80 milionów euro nieruchomość będzie posiadała imponującą powierzchnię sięgającą niemal 40 000 m2 i pozwoli marce na zwiększenie mocy wytwórczych oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

W zakładzie będzie powstawać artykuły higieniczne i nie tylko

W obiekcie zostaną uruchomione linie produkcyjne, dzięki którym będą powstawać środki przeznaczone do higieny osobistej oraz chemia gospodarcza. Warto podkreślić, że Persan należy do grona liderów w tej branży, a pozyskanie nowego zakładu zaowocuje umocnieniem tej pozycji. Na terenie inwestycji, której generalnym wykonawcą jest Atlas Ward Polska, powstanie 15 obiektów tworzących kompleks o wysokiej funkcjonalności. Znajdzie się w nim również centrum o charakterze badawczo – rozwojowym, magazyny i budynek generacji mediów. Przewidziano także miejsce na zaplecze biurowe, oczyszczalnię ścieków i sporo innych, nowoczesnych rozwiązań. Fabryka, w której zostanie utworzonych ponad 1000 stanowisk pracy, najprawdopodobniej zostanie oddana do użytku w przyszłym roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane