Duża firma inwestuje w pow. bełchatowskim. Przybędzie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

ZET Transport planuje wybudować nowoczesny oddział firmy w pow. bełchatowskim. To właśnie tam firma będzie świadczyć usługi magazynowania, produkcji opakowań i przeładunku dla swoich kluczowych klientów. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie

W powiecie bełchatowskim, a konkretniej w strefie przemysłowej Bogumiłów swoją inwestycję planuje jedna z największych firm działających na rynku logistycznym. Dzięki temu przedsięwzięciu przybędzie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy, co z pewnością pobudzi miejscowy rynek pracy. Nowy inwestor to firma ZET Transport specjalizująca się w transporcie całopojazdowym oraz drobnicowym. Ponadto firma oferuje usługi przewozu drogowego przesyłek lotniczych.
Aby sprostać dużemu popytowi, firma planuje uruchomić nowy oddział na terenie pow. bełchatowskiego. Przedsięwzięcie zakłada połączenie działalności produkcyjnej, magazynoweji dystrybucyjnej. W zakładzie realizowane będą usługi magazynowania, produkcji opakowań i przeładunku. Budowa oddziału ma zostać ukończona do 2026 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane