Durapower i Compremum z nową fabryką magazynów energii

Trwają przygotowania do budowy fabryki magazynów energii oraz baterii, która powstanie nieopodal Bełchatowa. Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiadają trzy firmy: Compremum i Durapower posiadające po 45% udziałów w inwestycji oraz Elmodis, któremu przypadnie 10% - informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna fabryka ważna dla całego kraju

Powstanie zakładu będzie się wiązało z kosztami, które powinny zmieścić się w przedziale od 196 do 255 milionów złotych. Aktualnie osoby pracujące nad tym projektem zajmują się pozyskiwaniem środków i szacowaniem budżetu. W obiekcie będą wytwarzane części przeznaczone do baterii litowo – jonowych. Będą one znakomitą alternatywą dla swoich odpowiedników sprowadzanych z Afryki i Dalekiego Wschodu. Uruchomienie linii produkcyjnych dostarczających niezbędne elementy pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i szybsze oraz tańsze konstruowanie magazynów energii. Jest to więc przyszłościowa i bardzo ważna, z punktu widzenia całego państwa, inwestycja.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane