Drzwi Barański otwiera nowe hale produkcyjno-magazynowe

Nowa inwestycja polskiego producenta drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Firma Drzwi Barański wybudowała nowe hale o łącznej powierzchni 3,8 tys. mkw., które będą pełniły funkcje produkcyjno-magazynowe. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa powierzchni produkcyjnej i magazynowej

Polski producent drzwi obecny na rynku od 30 lat postanowił zainwestować w rozbudowę zaplecza produkcyjnego. W Babiętach Wielkich w woj. warmińsko-mazurskim wybudowane zostały nowe hale produkcyjno-magazynowe. To właśnie w tej miejscowości mieści się główna siedziba oraz zakład produkcyjny firmy. W nowych halach wytwarzane będą drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, techniczne oraz klamki i inne akcesoria drzwiowe. Nowa przestrzeń umożliwi zwiększenie produkcji, co jest szczególnie ważne w okresach wzmożonego popytu. W związku z otwarciem nowych hal konieczne stało się zatrudnienie nowej kadry produkcyjnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane