Drutex buduje nową fabrykę. Gdzie ona powstanie?

To już oficjalne – Drutex wybuduje w Bytowie nową fabrykę. Obiekt będzie składał się z trzech hal, a powierzchnia największej z nich wyniesie aż 7,5 ha – informuje JARTOM Real Estate.

Drugi zakład zauważalnie zwiększy moce produkcyjne firmy

Do tej inwestycji firma przygotowywała się już od dłuższego czasu. Zdobycie wszystkich niezbędnych pozwoleń zajęło ponad 3 lata, jednak teraz cały projekt nabiera realnych kształtów. Jego wartość wyceniono na 800 mln złotych. Bez wątpienia będą to dobrze wydane pieniądze, ponieważ szacuje się, że uruchomienie drugiego zakładu zaowocuje zwiększeniem mocy produkcyjnych aż o 100%. Na teren pod budowę wybrano działkę o wielkości 30 ha, tuż obok drogi wojewódzkiej. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nieruchomość zostanie oddana do użytku w ciągu dwóch najbliższych lat. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalsze losy tego przedsięwzięcia!

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane